o mnie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie.

Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedzasz. Na początku naszej wspólnej drogi wypada mi się przedstawić. Nazywam się Eliza Potocka. Jestem kobietą, córką, partnerką, przyjaciółką, współpracowniczką, jeszcze nie żoną i nie matką. Ukończyłam studia na kierunku stosunki międzynarodowe a następnie specjalizowałam się w zagadnieniach związanych z PR-em i animacją społeczną, co stało się moim zawodem, pracą, którą wykonuję na co dzień. Jestem humanistką, interesuje mnie wszystko, co ludzkie – od praw człowieka, przez politykę, przez relacje, aż do przyziemnych, choć bardzo ważnych spraw, takich jak piękny wygląd, kreowanie wizerunku, moda, makijaż.

Jestem certyfikowanym coachem ICC. Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. Pracuję z osobami indywidualnymi oraz z firmami. Prowadzę coaching operacyjny, kompetencyjny i psychologiczny. Pracuję przede wszystkim „mocnymi” pytaniami, prowokacją i intuicją. W relacji coachingowej wykorzystuję również liczne narzędzia i metody z zakresu rozwoju osobistego. Uważam, że coaching to wspaniała inwestycja w stały i dalekosiężny rozwój zarówno jednostki jak i firmy. Coaching indywidualny dostosowuję do osobistych potrzeb konkretnego klienta, do jego aktualnych możliwości, a także do jego specyficznych i wyjątkowych zasobów. Korzyścią coachingu dla biznesu jest umiejętność planowania długofalowych działań i ich skutków, zamiast niszczącej stabilność firmy tzw. polityki „gaszenia pożarów”.

Jestem style coachem. Uwielbiam podkreślać kobiece piękno ubiorem i makijażem. Organizuję spotkania i warsztaty dla kobiet poświęcone kreowaniu autorskiej mapy stylu. Mężczyznom natomiast pomogę wybrać, jak za pomocą stroju podkreślić i wyrazić swoją osobowość.

Jestem estetką i inspiratorką. Kocham sport, któremu poświęcam dużą część mojego czasu, a moje ciało za wysiłek wynagradzam należycie je odżywiając. Zdrowy styl życia nie jest dla mnie jedynie pustym hasłem, a codziennością. Holistyczne podejście do człowieka oraz zachowanie równowagi pomiędzy pięknem wewnętrznym, a pięknem zewnętrznym są moimi priorytetami zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Idę przez życie świadomie i z entuzjazmem. Jestem otwarta na nowe wyzwania. Uznaniem obdarzam wysoką jakość, piękno i dobry smak. Pielęgnuję uniwersalne wartości takie jak: miłość, życzliwość, przyjaźń i tolerancja. Cenię w innych mądrość, wiedzę i chęć rozwoju duchowego, otwartość na ludzi i doświadczenia.

Dużo mówię, ale jeszcze więcej słucham.

Emanuję energią, kobiecością i pewnością siebie. Jestem zakochaną w życiu kobietą 

Swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami podzielę się z Tobą. Zapraszam Cię na inspirujące i efektywne sesje coachingowe oraz na lekcje kreowania wizerunku zewnętrznego.

Pamiętaj, że… „Jesteś jedyną osobą na świecie odpowiedzialną za Twoje szczęście”.

Na blogu przeczytasz o moim podejściu do stylu bycia, życia, wyglądu oraz intelektu, emocji, a także wyznawanych wartościach.

#elizainspiruje