Warsztaty liderskie ze środków dotacji „Aktywni Młodzi”

„Lider to ktoś, kto czuje się odpowiedzialny

za znajdowanie potencjału w ludziach i procesach”

Brené Brown

Fundacja „Eliza Inspiruje” rozpoczęła realizację projektu pt. „Cykl warsztatów wzmacniających kompetencje i umiejętności liderskie przedstawicieli i przedstawicielek samorządów uczniowskich ze szkół średnich w Biłgoraju”.


Celem projektu jest rozwój kompetencji i umiejętności przywódczych 10 przedstawicielek i przedstawicieli samorządów uczniowskich biłgorajskich szkół średnich poprzez udział w cyklu warsztatów rozwojowych.


Młodzi liderzy i liderki skorzystają ze wsparcia warsztatowego:

a) Profesjonalny wizerunek, autoprezentacja, wystąpienia publiczne (3 godz.)

b) Zarządzanie sobą w czasie, asertywność, efektywna współpraca i komunikacja, coachingowe wyznaczanie celów i ich realizacja (3 godz.)

c) Podstawy przedsiębiorczości (3 godz.)

d) Myślenie projektowe i wizualne – praca na mikroprojektach (3 godz.)

Każdy uczestnik i uczestniczka weźmie również udział w indywidualnej sesji mentoringowej.


Przedsięwzięcie grantowe “Cykl warsztatów wzmacniających kompetencje i umiejętności liderskie przedstawicieli i przedstawicielek samorządów uczniowskich ze szkół średnich w Biłgoraju.” finansowane jest w ramach zadania publicznego “Aktywni Młodzi”, realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywny Dialog ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.

Dodaj komentarz