o mnie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie.

Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedzasz. Na początku naszej wspólnej drogi wypada mi się przedstawić. Nazywam się Eliza Potocka. Jestem kobietą, córką, partnerką, przyjaciółką, współpracowniczką, prezeską Fundacji Eliza Inspiruje. Ukończyłam studia na kierunku stosunki międzynarodowe, a następnie specjalizowałam się w zagadnieniach związanych z PR-em i animacją społeczną, co stało się moim zawodem, pracą, którą wykonuję na co dzień. Jestem humanistką, interesuje mnie wszystko, co ludzkie – od praw człowieka, przez politykę, przez relacje, aż do przyziemnych, choć bardzo ważnych spraw, takich jak piękny wygląd, czy kreowanie wizerunku.

Jestem certyfikowanym coachem ICC, style coachem, trenerką biznesu, konsultantką Extended DISC.

Jestem estetką i inspiratorką. Kocham sport, któremu poświęcam dużą część mojego czasu, a moje ciało za wysiłek wynagradzam należycie je odżywiając. Zdrowy styl życia nie jest dla mnie jedynie pustym hasłem, a codziennością. Holistyczne podejście do człowieka oraz zachowanie równowagi pomiędzy pięknem wewnętrznym, a pięknem zewnętrznym są moimi priorytetami zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Idę przez życie świadomie i z entuzjazmem. Jestem otwarta na nowe wyzwania. Uznaniem obdarzam wysoką jakość, piękno i dobry smak. Pielęgnuję uniwersalne wartości takie jak: miłość, życzliwość, przyjaźń i tolerancja. Cenię w innych mądrość, wiedzę i chęć rozwoju duchowego, otwartość na ludzi i doświadczenia.

Dużo mówię, ale jeszcze więcej słucham. Emanuję energią, kobiecością i pewnością siebie. Jestem zakochaną w życiu kobietą. Swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami podzielę się z Tobą.

Pamiętaj, że… „Jesteś jedyną osobą na świecie odpowiedzialną za Twoje szczęście”.

Na blogu przeczytasz o moim podejściu do stylu bycia, życia, wyglądu oraz intelektu, emocji, a także wyznawanych wartościach.

#elizainspiruje