Mapa marzeń – zwizualizuj swoje cele!

W sobotę 7 grudnia zapraszam Cię na twórczy warsztat, podczas którego będziesz:
– po pierwsze marzyć,
– po drugie wizualizować,
– po trzecie urealniać swoje marzenia.


Złożysz je w jeden zwarty i gotowy do realizacji obraz. Oderwiesz się od codzienności i doładujesz dużą dawką pozytywnej energii potrzebnej do efektywnego działania.


Podczas warsztatu przypomnisz sobie jak ważne jest, by mieć marzenia oraz jak wspaniale jest czerpać dziecięcą radość z rozwoju osobistego ubranego w „zabawę”. Otrzymasz komfortową przestrzeń, by
puścić wodze wyobraźni, wkroczyć na drogę twórcy i kreować swoje własne dzieło. Krok po kroku będziesz budować swoje nowe, wymarzone życie. Własnoręcznie, przy pomocy prostych materiałów m.in. czasopism, kleju, nożyczek stworzysz mapę odzwierciedlającą Twoje pragnienia i cele do zrealizowania w określonej przez Ciebie perspektywie czasowej.

Do domu zabierzesz ze sobą swoją mapę z konkretnymi drogami, którymi będziesz kroczyć i drogowskazami, które będą Ciebie prowadzić. Siłą napędową do działania będzie Twój własny potencjał, priorytety, pasja, zasady oraz wartości kształtujące Twój charakter.
Będzie twórczo i kobieco, a także bardzo rozwojowo. Mamy plan, by wzbogacić nasze spotkanie o dodatkowe narzędzia, którymi pracujemy w sferze rozwoju osobistego.


Zapraszam Cię serdecznie, zaopatrzoną w pozytywną energię, uśmiech, gotowość do działania i dobrej zabawy.
Jeśli możesz, przynieś ze sobą ulubione czasopisma oraz wszelkie inne „rzeczy” wyrażające symbolicznie lub dosłownie Twoje pragnienia i marzenia.


Będzie się działo! 🙂


Warsztaty skierowane są do kobiet, które są gotowe przyjrzeć się sobie i swoim marzeniom oraz myślą nad wprowadzaniem zmian w swoim życiu.


Prowadzenie: Eliza Potocka i Agnieszka Gaborska (www.miejscedobrejterapii.pl)
Kiedy: 07.12.2019 (sobota), godz. 10-13
Gdzie: Miejsce Dobrej Terapii, ul. Lubartowska 70 A, Lublin
Koszt: 150 zł (płatność na miejscu)

Zapisy: eliza.potocka@gmail.com

Dodaj komentarz