Mapa marzeń – zwizualizuj swoje cele! edycja styczniowa – 11.01.2020

W sobotę 11 stycznia 2020 roku wspólnie z Miejsce dobrej terapii zapraszamy Cię na nasz autorski warsztat „Mapa marzeń”.

Będziesz:
– marzyć,
– wizualizować,
– urealniać swoje marzenia.

Złożysz je w jeden zwarty i gotowy do realizacji obraz. Oderwiesz się od codzienności i doładujesz dużą dawką pozytywnej energii.

Podczas warsztatu przypomnisz sobie jak ważne jest, by mieć marzenia oraz jak wspaniale jest czerpać dziecięcą radość z rozwoju osobistego ubranego w „zabawę”. Otrzymasz komfortową przestrzeń, by puścić wodze wyobraźni, wkroczyć na drogę twórcy i kreować swoje własne dzieło. Krok po kroku będziesz budować swoje nowe, wymarzone życie. Własnoręcznie stworzysz mapę odzwierciedlającą Twoje pragnienia i cele do zrealizowania w określonej przez Ciebie perspektywie czasowej.

Do domu zabierzesz ze sobą swoją mapę z konkretnymi drogami, którymi będziesz kroczyć i drogowskazami, które będą Ciebie prowadzić. Siłą napędową do działania będzie Twój własny potencjał, priorytety, pasja, zasady oraz wartości kształtujące Twój charakter.

Będzie twórczo, kobieco i rozwojowo. Mamy plan, by wzbogacić nasze spotkanie o dodatkowe narzędzia, którymi pracujemy w sferze rozwoju osobistego.

Jeśli możesz, przynieś ze sobą ulubione czasopisma.

Warsztat kierujemy do kobiet, które są gotowe przyjrzeć się sobie i swoim marzeniom oraz są zainteresowane wprowadzaniem zmian w swoim życiu.

Koszt: 150 zł
Liczba miejsc: 15
Rezerwacja: przez messengera lub mailowo: eliza.potocka@gmail.com

Dodaj komentarz